SHOPP.CITY

 

Strona Polskiego dewelopera zaprojektowana z myślą o wywołaniu wrażenia nowoczesnego, futurystycznego serwisu już od pierwszych chwil. Animowane, interaktywne, wielowarstwowe tło doskonale koresponduje z nowoczesną, blokową stylistyką całej strony.

W tym projekcie głównym celem było złamanie konwencji przy jednoczesnym zachowaniu intuicyjności UI oraz bardzo dobrego UX.

Klient: SHOPP.CITY S.A
Aspekty: Nowoczesny styl, zaawansowany projekt

jary.pl

Prosta i intuicyjna strona internetowa dla ośrodka wypoczynkowego nad jeziorem Jarosławki. Projekt zakładał przystępnego kojarzącego się z wakacjami i wypoczynkiem designu witryny. Dla tego typu branży szczególnie ważna jest prezentacja okolicy oraz domków dlatego postawiliśmy na wszechobecne duże zdjęcia, oraz galerię. Nieodłączanym aspektem okolicy są także dostępne na jej terenie atrakcje które wyszczególniliśmy za pomocą ikon z podpisami które idealnie wpasowują się w stylistykę projektu.

Na nowoczesnej stronie ośrodka nie mogło także zabraknąć systemu rezerwacji online. System ten pobiera szereg informacji niezbędnych do wynajęcia domku, co znacznie przyspiesza proces obsługi klienta. W formularzu rezerwacji klient może także zamieścić dodatkową wiadomość oraz dobrowolnie podać z informacje jak dotarł do naszej firmy. Dane te mogą służyć do planowania marketingu oraz uzupełniać systemy analizy ruchu o dane których nie mogą zebrać.

 

Klient:  Jary Letnisko Jarosławki
Aspekty: Projekt graficzny, system rezerwacji

 

czyściochy.pl

Serwis internetowy dla Poznańskiej firmy sprzątającej, szyty na miarę od początku w swoich założeniach miał korespondować z branżą firmy. Zawiera wiele interaktywnych elementów  które przyciągają uwagę użytkownika.

Nieodłączną częścią projektów stanowi blog który pozwala na budowanie realizacji z klientami oraz promocje marki.

Klient: Czyściochy.pl
Aspekty: projekt graficzny, rozbudowana strona, blog

Agencja Ochrony LION

Strona internetowa dla nowoczesnej agencji ochrony o szerokim wachlarzu usług. Podczas projektowania strony skupiliśmy się na połączeniu stylistyki charakterystycznej dla tej branży z nowoczesnym designem oddającym ducha firmy. Marka dla której pracowaliśmy posiadała już materiały marketingowe oraz miała za sobą liczne kampanie reklamowe promujące firmę a także co dla nas istotne jej identyfikację wizualną. W takim przypadku nie było mowy o tworzeniu wszystkiego od podstaw, projektując stronę musieliśmy wpasować się w stylistykę marki jednocześnie przenosząc ją na wyższy poziom. Z finalnego efektu projektu jesteśmy zadowoleni zarówno my jak i klient.

Na stronie nie zabrakło także formularzy kontaktowych oraz rozbudowanego systemu aplikacji online. System ten zbiera niezbędne informacje oraz pozwala na przesłanie CV w postaci pliku. Wszystkie te elementy zostały wdrożone z zachowaniem standardów bezpieczeństwa oraz w zgodzie z przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych (w tym. RODO). Zgodność z przepisami zapewniły odpowiednie zabezpieczenia oraz przygotowane klauzule oraz akty prawne.

Klient: Agencja Ochrony LION
Aspekty: stylistyka branży, identyfikacja wizualna firmy

velenia.pl

Strona internetowa Poznańskiej firmy wykonującej instalacje elektryczne i teleinformatyczne. Nowa strona pokazuje oraz opisuje bogate portfolio firmy.

Klient: Velenia Sp.z.o.o
Aspekty: projekt graficzny, strona firmowa

abcaudit.com.pl

Strona internetowa przygotowana dla firmy z sektora finansowego oparta o popularny system CMS – WordPress który umożliwia łatwą edycję treści. Kluczowym aspektem projektu jest utrzymanie klasycznej elegancji oraz umiejętne połączenie jej z nowoczesnym stylem. Istotną funkcjonalnością jest obsługa wielu języków.

Klient: ABC Audit Sp. z o.o.
Aspekty: strona internetowa, wiele języków