Sklep w Twoim stylu

Indywidualnie zaprojektowany serwis dopasowany do Twojej branży. Unikalny i intuicyjny styl który cieszy oko każdego klienta.

Sklep internetowy powinien zachęcać klientów do kupna a także oferować wygodne i bezpieczne formy płatności. Oferujemy przygotowanie dedykowanego sklepu internetowego dla Twojej firmy którym możesz w pełni zarządzać i przenosić. Usługę realizujemy kompleksowo od przygotowania systemu, przez wsparcie prawne i RODO po wdrożenie pracowników.

Kompleksowa realizacja

Zapewniamy wsparcie we wszystkich kwestiach związanych z prowadzeniem sklepu online.

Indywidualny projekt

Sklep jest projektowany indywidualnie pod klienta a szczegóły projektu wspólnie omawiane.

Wsparcie prawne

Zadbamy o przygotowanie wymaganych prawem regulaminów i polityk bezpieczeństwa.

Dedykowany hosting

Bezpieczny i wydajny hosting w chmurze dla sklepu internetowego oraz poczty email.

Bezpieczeństwo

Budujemy sklepy w oparciu o sprawdzone i aktualne systemy które otrzymują stałe wsparcie.

Bezpieczne płatności online

Pozwól swoim klientom płacić bezpiecznie

Szybkie płatności to standard

Płatności online stają się coraz łatwiejsze według statystyk niemal nikt już nie korzysta z płatności tradycyjnym przelewem. Nowoczesne metody płatności takie jak karta, szybki przelew, PayPall czy BLIK oferują wykonanie płatności natychmiast. Dzięki współpracy z pośrednikiem płatności system automatycznie sprowadzi, czy zamówienie zostało opłacone i oznaczy je jako gotowe do wysyłki. Dokładnie taki sam model wykorzystują eBay czy Allegro informacja o otrzymaniu zapłaty dociera już po kilku sekundach. Nie ma więc konieczności ręcznego sprawdzania kont.

Jak płacą klienci

Szybkie metody płatności

78%

Tradycyjny przelew

18%

Za pobraniem

4%
Blik
Wygoda i bezpieczeństwo

Płatności z wykorzystaniem kodów BLIK to polskie rozwiązane wspierane przez największe banki w kraju. Klient płaci podając jednorazowy wygenerowany w aplikacji mobilnej kod a następnie akceptuje na telefonie kwotę transakcji. Cały proces trwa kilkanaście sekund.

Blik
Wygoda i bezpieczeństwo
Karta płatnicza
Światowy standard

Płatność z wykorzystaniem katy płatniczej jest ogólnoświatowym standardem stosowanym na całym świecie. Klient podaje kod i numer karty, która ma zostać obciążona. Informacja o poprawnej płatności dociera po około 1 minucie.

Karta płatnicza
Światowy standard
Szybki przelew
Polski standard

Szybki przelew opiera się o umowie pomiędzy bankiem a pośrednikiem płatności. Otrzymuje on potwierdzenie nadania przelewu od razu po jego nadaniu. System może od razu oznaczyć zamówienie jako opłacone.

Szybki przelew
Polski standard
PayPall
Międzynarodowa platforma

Firma PayPall jest międzynarodowym pośrednikiem płatności popularnym także w Polsce. Oferuje bezpieczne płatności online z wykorzystaniem konta utworzonego w usłudze. Pośrednik płatności otrzymuje środki natychmiast oznaczając zamówienie jako opłacone.

PayPall
Międzynarodowa platforma

Zaawansowany system

Nowoczesny sklep internetowy to zaawansowany system zarządzania sprzedażą i stanami magazynowymi. Profesjonalny system będzie samodzielnie kontrolować dostępność produktów w zależności od stanów magazynowych a także powiadomi pracowników o brakach w asortymencie. Dzięki takiemu rozwiązaniu klient nie kupi produktu, którego nie ma na stanie. Dodatkowo sam proces sprzedaży jest również zautomatyzowany:

  • Generowanie danych rozliczeniowych 
  • Zatwierdzanie płatności 
  • Automatyczne fakturowanie 

Marketing i pozycjonowanie

Nasze rozwiązania oferują szereg narzędzi umożliwiających prowadzenie działań marketingowych oraz pozycjonowanie utworzymy. Wspólnie utworzymy rozbudowane opisy produktów przyjazne dla użytkowników i wyszukiwarek. Samodzielnie mogą Państwo generować kody rabatowe, organizować promocje a także ustanowić darmową wysyłkę od wybranej kwoty zakupów.  

  • Promocje 
  • Kody rabatowe 
  • Kwota darmowej dostawy 

Masz pytania?

Sprzedaż w internie oferuje wiele możliwości z uwagi na przystępność nie poruszyliśmy wszystkich.

Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji zapraszamy do kontaktu.

Uruchom z nami Twój e-sklep

Opisz nam Swój biznes a my prześlemy indywidualną propozycję.